Why Not? vin til 40 kr. og Coop hakket grisekød til 25 kr. - se de lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Vamdrup og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra SuperBrugsen og Kvickly.

Kvickly: Coop hakket grisekød til kun 25 kr.

Kvickly har et godt tilbud på Coop hakket grisekød med 4-7% eller 8-12% fedt. Du kan få en pakke på 400-500 g til kun 25 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra fredag den 20. marts til torsdag den 26. marts.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

SuperBrugsen: Why Not? vin til kun 40 kr.

SuperBrugsen tilbyder Why Not? vin fra Veneto eller Apulien i Italien til en skarp pris af kun 40 kr. pr. flaske. Normalprisen er 109,95 kr., så du sparer hele 69,95 kr. på denne lækre vin. Tilbuddet gælder fra fredag den 20. marts til torsdag den 26. marts.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.