2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vamdrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I 6580 Vamdrup er to af de seneste villaer, der er kommet til salg, Østergårdsvej 9B i Hjarup og Ødis Byvej 5 i Ødis.
Østergårdsvej 9B byder på en rummelig villa på 204 m² med hele 10 rum, beliggende på en grund på 1168 m². Ejendommen er til salg for 2.695.000 DKK og fremstår som en ideel boligmulighed for større familier.
På Ødis Byvej 5 finder man en enestående chance med en villa på 226 m² fordelt på 6 rum. Denne ejendom er placeret på en 1313 m² stor grund og har en salgspris på 1.395.000 DKK.
Begge villaer tilbyder generøse udendørsarealer, der kan imødekomme forskellige behov og livsstile.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.