Nørregade 22 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Vamdrup - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vamdrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Vamdrup er to nyeste villaer til salg, herunder Nørregade 22. Denne villa har et areal på 183 kvadratmeter fordelt på 5 rum, og den ligger på en grund på 722 kvadratmeter.

Med en pris på 1.895.000 DKK fremstår huset som en attraktiv mulighed for dem, der ønsker en rummelig bolig i hjertet af byen.

En anden mulighed i området er villaen på Gl. Møllevej 26 i Ødis Bramdrup. Denne bolig tilbyder hele 245 kvadratmeter fordelt på 7 rum.

Villaen ligger på en generøs grundstørrelse på 1985 kvadratmeter og er prissat til 1.595.000 DKK, hvilket giver god værdi for pengene til dem, der søger mere plads.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga