Hjarupgårdsvej 3 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Vamdrup - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vamdrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Vamdrup er der netop kommet to interessante villaer til salg på boligmarkedet. Den første er beliggende på Hjarupgårdsvej 3. Med et rummeligt areal på 182 kvadratmeter fordelt på 6 rum, byder denne villa på en komfortabel ramme for både familier og par, der ønsker ekstra plads.

Grunden på Hjarupgårdsvej 3 strækker sig over 661 kvadratmeter, hvilket giver en behagelig udendørsplads til diverse aktiviteter. Denne bolig er udbudt til en pris af 1.995.000 DKK.

En anden boligmulighed i Vamdrup er villaen på Østervænget 2. Denne villa tilbyder 133 kvadratmeter med 4 rum, hvilket er ideelt til mindre familier eller par. Den ligger på en generøs grund på 1000 kvadratmeter.

Prisen for villaen på Østervænget 2 er sat til 1.225.000 DKK. Med den større grund får køberne mulighed for at nyde godt af både rummelighed og privatliv i denne centrale beliggenhed.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga